Jak získat PREMIUM verzi?

Prémiovou verzi můžete zdarma získat po splnění 3 jednoduchýh úkolů. Zkontrolovat, které úkoly máte již splněné a které ne, můžete na této stránce po dohledání účtu pomocí zadání čísla Vašeho mobilu. Pokud budou splněné všechny tři úkoly, bude Vám ihned aktivován prémiový účet. Aby se informace o prémiovém účtu dostala na Váš mobilní telefon, je nutné spustit v aplikaci Nevolejte.cz aktualizaci černé listiny. V případě, že se Vám nebude dařit prémiový účet získat, napiště nám email na adresu [email protected] s telefonním čísel Vašeho účtu a popisem problému. Pokusíme se Vám s daným problémem pomoci. Hodně zdaru v plnění úkolů přeje vývojový team Nevolejte.cz.

Dohledání účtu android aplikace


Zadejte primární telefonní číslo, na které máte registrovánu android aplikaci Nevolejte.cz (a je také zapsané v registru Nevolejte.cz). Číslo musí být ve formátu 9 číslic bez mezer, pomlček případně volacího kódu státu (např. 608123456).

Jak je možné tedy prémiovou verzi aplikace získat? Musíte splnit následující tři úkoly:

  1. Musíte přispět k budování komunitní černé listiny čísel tím, že si v aplikaci Nevolejte.cz zablokujete a označíte aspoň jedno telefonní číslo nějakého call centra, otravné osoby nebo šmejda, který se Vám snažil dovolat. Co je ovšem důležité je to, aby číslo mělo v položce "Vlastník čísla" uvedenu nějakou smysluplnou identifikaci. Prázdná hodnota, změť znaků nebo texty typu "Nebrat", "Nezvedat" se neuznávají.
  2. Musíte aktivně přispět k šíření aplikace. Toto je nutné provést přímo přes aplikaci Nevolejte.cz, aby se daná informace svázala s Vašim účtem. Pokud máte v mobilu instalovaný Facebook, budete pokaždé při manuální aktualizaci černé listiny vyzváni ke sdílení aplikace přes něj. Pokud sdílení provedete, máte bod splněn. V případě, že nemáte Facebook, pak stačí provést pozitivní hodnocení aplikace na Google Play. K hodnocení budete aplikací vyzváni ve chvíli, pokud aplikace zablokuje aspoň 2 hovory. Hodnocení opět musíte provést přes výzvu v mobilní aplikaci. Ať již zvolíte kteroukoliv variantu, po provedení úkonu je nutné provést aktualizaci černé listiny, aby se informace o akci přenesla na server.
  3. Zmínit odkaz na projekt někde na webu, např. optimálně přímo na vlastním webu případně jako součást konverzace v diskuzních fórech. Důležité je pouze to, aby odkaz na naše stránky obsahovat trackovací informaci a informace byla přes vykopírování webové adresy (URL pomocí CTRL+C a vložené CTRL+V) volně přístupná neregistrovaným uživatelům. Není možné zde použít komentář na Facebooku nebo jiné síti, kde je vyžadované přihlášení. Přesnou podobu URL, kterou musíte použít na webu, se dozvíte po dohledání Vašeho účtu aplikace Nevolejte.cz.