Líbí se Ti Nevolejte.cz?

Pokud ano, podporuj nás na Facebooku nebo Google+ ! Nevolejte.cz žije komunitou - buď součástí!   

Mobilní aplikace Nevolejte.cz

Nevolejte.cz PREMIUM verze ZDARMA Aktuálně jsme připravili pro uživatele mobilní aplikace Nevolejte.cz možnost získat naprosto zdarma PREMIUM verzi - pouze za splnění tří jednoduchých úkolů. Neváhejte a získejte svou PREMIUM verzi aplikace ještě dnes. Jak postupovat se dozvíte zde.

Pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android jsme připravili speciální aplikaci, která jim v boji proti nevyžádaným hovorům bude zdatným pomocníkem. Zablokujte prodejce po telefonu na svém mobilu jednou provždy!

Základní funkce

Aplikace byla záměrně navržena pouze s omezeným počtem nutných funkcí, a to především z důvodu, aby ji bylo jednoduché ovládat, a také aby nezpomalovala přítomností zbytečných funkcí rychlost běhu mobilního telefonu. Případně aby tyto funkce nevybíjely zbytečně baterii.

Klíčové vlastnosti aplikace jsou:

 • Blokování hovorů na základně komunitně budované černé listiny telefonních čísel (aktuálně obsahuje 20 754 telefonních čísel)
 • Blokování telefonních čísel ručně zadaných uživatelem
 • Blokování telefonních čísel převzatých z historie příchozích hovorů
 • Blokování telefonních čísel převzatých z kontaktů mobilního telefonu
 • Volitelně blokování hovoru ze skrytých telefonních čísel
 • Aplikace zobrazuje plnou historii blokovaných hovorů tak, aby uživatel měl přehled kdy a proč byl hovor odmítnut.
 • Aplikace umožňuje lokálně odblokovat telefonní číslo, které blokuje černá listina čísel. (pomocí podržení prstu na záznamu v historii blokovaných hovorů)
 • Aplikace informuje o zablokovaném hovoru uživatele systémovou notifikací, bez nutnosti sebe sama spouštět.
 • Automatický zápis do Registru Nevolejte.cz, kterým majitel telefonu zveřejňuje nesouhlas s marketingovými kontakty po telefonu
 • Aplikace umožňuje plnou funkčnost bez internetového připojení. Internetové připojení je nutné pouze během ruční aktualizace černé listiny čísel.
 • Aplikace upozorňuje uživatele, pokud je lokální kopie černé listiny čísel zastaralá a je nutná její aktualizace.
 • Plná podpora dual SIM telefonů

Prémiové funkce

Souběžně s běžnou verzí jsme připravili pro naše uživatele i prémiovou verzi aplikace. Tuto verzi není možné koupit, ovšem není také určena pro každého. Je určena těm, kteří se aktivně podílejí na budování černé listiny čísel a také šíření myšlenky projektu Nevolejte.cz. Pokud máte zájem o prémiovou verzi, na tomto linku můžete zjistit co přesně musíte splnit, aby Vám byla prémiová verze udělena.

Funkce navíc oproti běžné verzi jsou:

 • Automatická aktualizace černé listiny na pozadí bez nutnosti spouštět aplikaci (běžný uživatel musí vždy po nějakém čase aplikaci spustit a zmáčknout tlačítko Aktualizovat černou listinu)
 • Prioritní verze černé listiny (běžní uživatelé dostávají aktuální podobu o den později)
 • Blokování všech telefonních čísel, které nemám uložené v kontaktech (vhodné pro dětské majitele mobilních telefonů)
 • Blokování příchozích SMS na základě černé listiny (na verzi androidu KitKat a vyšší aplikace pouze upozorňuje na přítomnost na černé listině, ale neblokuje, protože tato verze androidu blokaci neumožňuje )
 • Možnost volitelně zapnout si blokování hovorů pouze mimopracovní hodiny (noci a víkendy)

Instalace a první spuštění

Instalace aplikace je velmi jednoduchá. Jde popsat v těch krocích:

 1. Najděte si aplikace Nevolejte.cz na Google Play případně prostřednictvím tohoto linku. Proveďte instalaci aplikace z Google Play.
 2. Po instalaci aplikaci poprvé spusťte.
 3. Pokud se aplikaci nepodaří zjistit mobilní číslo Vašeho telefonu, budete na něj dotázani ihned po spuštění. Toto telefonní číslo je nutné zadat, aby aplikace byla schopná provést zápis to Registru Nevolejte.cz.
 4. V této chvíli je nutné, abyste měli aktivní internetové připojení. Aby aplikace pracovala správně, musí sí stáhnout aktuální podobu černé listiny telefoních čísel, které bude blokovat. Proto klikněte na poslední záložku Nastavení a dále na tlačítko Aktualizovat.
 5. Pokud máte nainstalovaný Facebook na svém mobilním telefonu, aplikace Vás požádá o doporučení a sdílení linku na sebe. Proveďte prosím sdílení a doporučte prosím aplikaci všem svým známým. Čím více nás aplikaci bude používat, tím lépe budeme všichni chráněni!

Správné používání

Aplikace funguje na pozadí zcela automaticky. Pouze je nutné jednou za čas aktualizovat černou listinu telefonních čísel (aplikace se sama připomene systémovou notifikací). V případě, že budete příjemcem nevyžádaného či otravného hovoru, proveďte blokaci daného čísla tlačítkem Přidat z historie na první založce. Systém jednak číslo lokálně zablokuje, ale v případě, že bude označeno jako "Prodej po telefonu" nebo "Finanční past", tak ho i zařadí při příští aktualizaci do černé listiny čísel. Pokud typ nevyžádaného hovoru bude jiný než zmíněné, tak bude číslo zablokováno pouze na daném telefonu a informace se dále nikam nesdílí.

Obrázky aplikace