Líbí se Ti Nevolejte.cz?

Pokud ano, podporuj nás na Facebooku nebo Google+ ! Nevolejte.cz žije komunitou - buď součástí!   

Stop telefonnímu spamu!

Pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android a iOS jsme připravili speciální aplikaci, která jim v boji proti nevyžádaným hovorům bude zdatným pomocníkem. Zablokujte prodejce po telefonu na svém mobilu jednou provždy!

    

Nevolejte.cz PREMIUM verze ZDARMA Aktuálně jsme připravili pro uživatele mobilní Android aplikace Nevolejte.cz možnost získat naprosto zdarma PREMIUM verzi - pouze za splnění tří jednoduchých úkolů. Neváhejte a získejte svou PREMIUM verzi aplikace ještě dnes. Jak postupovat se dozvíte zde.

Vytáčejí vás telemarketingové agentury? Už jste někdy naletěli dotěrným prodejcům po telefonu? Nevolejte.cz má na ně bič ! Pokud nechcete být více otravováni dotěrnými telefonáty, čtěte dál. Připravili jsme pro Vás službu zdarma, která Vám zaručeně pomůže.

Snad každý majitel mobilního telefonu to zná. Zazvoní telefon a na druhém konci se ozve hlas pracovníka marketingové agentury se „skvělou nabídkou“ bankovních služeb, zaručeně levnějších energií, či jiných nepotřebných věcí. Případně s dotazem, zda máte pár minut na průzkum trhu, který však nakonec po dlouhých minutách hovoru vyústí stejně v akci, jak vytáhnout další peníze z Vaší peněženky za něco, co vlastně nepotřebujete. Někdo chce být slušný a pracovníka na druhém konci alespoň vyslechne, někdo okamžitě pokládá s pocitem beznaděje, že nejde podobným telefonátům dobudoucna zabránit a brzy mu bude zavoláno znovu. Asi se shodneme na tom, že podobné nevyžádané hovory většinou obtěžují, vyrušují a kradou Vám volný čas. Nevolejte.cz umí na základě předchozí zkušenosti svých uživatelů podobné telefonáty na Vašem mobilu zablokovat a navíc zvěřejnit všem prodejcům, že si podobný kontakt v budoucnu nepřejete.

  • Pokud chcete zablokovat nevyžádané hovory na svém android telefonu, klikněte zde.
  • Pokud se chcete o projektu dozvědět více, a pochopit jak to celé funguje, klikněte zde.
  • Pokud jste vlastník telefonního čísla a chcete zakázat a zablokovat telemarketing hovory, klikněte zde.
  • Pokud jste prodejce po telefonu případně call centrum a chcete zjistit, zda můžete na daném čísle provádět prodej po telefonu, případně zda je vaše telefonní číslo zablokované, pak klikněte zde.